Transmisja Internetowa

Transmisja internetowa Forum Ogień z Nieba w Szczecinie. Wszystko będzie transmitowane na żywo.

Czym jest Forum Ogień z Nieba?

Poruszeni zawołaniem Jezusa, który przyszedł, by rzucić ogień na ziemię pragniemy , by w trakcie Forum rozpalać go w nas. Chcemy wołać o Ducha Świętego, Ducha Ognia, by rozpalał nasze życie, wypełniał je radością. Dlatego w programie nie zabraknie konferencji głoszonych z pasją przez Lecha Dokowicza, świadectw, pełnej radości muzyki zespołu prowadzonego przez Poldka Twardowskiego, modlitwy uwielbienia. W trakcie będziemy modlić się też za chorych i tych, którym z jakiś powodów ciężko. W środku dnia zaprosimy na bezpłatny obiad. Na koniec przewidziany jest koncert zespołu NiemaGotu.

Rejestracja Internetowa

Każda osoba, która pragnie wziąć udział w Forum powinna wypełnić "Formularz Zgłoszeniowy" podając swoje dane. Jest to warunek konieczny, by być uczestnikiem. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc liczy się kolejność zgłoszeń. Rejestracja będzie prowadzona do czasu wyczerpania liczby miejsc. Przy zgłoszeniu grupowym należy podać dane wszystkich uczestników grupy. W dniu Forum należy odebrać identyfikator, który stanowi wejściówkę.

Opłaty i Recepcja w dni forum

Uczestnicy Forum nie ponoszą żadnych opłat ani za uczestnictwo ani za posiłek. Wszystkie zarejestrowane osoby powinny w dniu 7 kwietnia w recepcji odebrać swoje identyfikatory. Recepcja będzie czynna od 9.00-11.30. Osoby bez identyfikatorów nie będą wpuszczane na teren hali. Miejsca na hali nie będą numerowane.

Grupy Zorganizowane

Istnieje możliwość przyjazdu grupowego. Każdy z uczestników zobowiązany jest do rejestracji przez Formularz Zgłoszeniowy. Opiekun grupy wysyła listę wszystkich osób, z którymi przyjeżdża na adres e-mail: rejestracja@lifesurfers.pl. W dniu Forum odbiera w recepcji pakiet (identyfikatory +niespodzianki) dla całej zgłoszonej grupy.

Fundacja powstała jako owoc pracy członków katolickiej Wspólnoty Emmanuel na rzecz młodych. Opieramy się na wartościach chrześcijańskich. Mimo, że każdy z nas ma rodzinę, pracę, studia, poświecamy swój czas, pieniądze, zaangażowanie, by dawać nadzieję innym.

Formularz Kontaktowy

Dane kontaktowe

ul. Wronia 25, 71-221 Szczecin

+48 500 377 540

fundacja@lifesurfers.pl